ZWYCIĘSTWO I TRZY PUNKTY LEŚNIKA

Zwycięstwem 4:2 zakończyło się spotkanie Leśnika z Płomieniem Połajewo na stadionie w Margoninie. Cieszą bramki, trzy asysty Mieszka Piechockiego w swoim 100-tnym spotkaniu w barwach pierwszej drużyny Leśnika Margonin. Ale po kolei.

Przed spotkaniem odbyła się miła uroczystość wręczenia podziękowań przez burmistrza Miasta i Gminy Margonin Janusza Piechockiego, prezesa Bartosza Pachowicza, Trojana Walczaka i Andrzeja Zaborowskiego dla wyżej wymienionego Mieszka Piechockiego za 100-tny występ w barwach Leśnika Margonin. Podziękowanie otrzymał również trener drużyny seniorów Maciej Nowak za cztery lata prowadzenia zespołu, który złożył rezygnację  i poprowadzi jeszcze drużynę do końca tego sezonu.Teraz troszkę o meczu.

Już w 3' Leśnik cieszył z objęcia prowadzenia, autorem bramki był Robert Troczyński któremu asystował Szymon Nejman. Po tej bramce to goście coraz śmielej zaczęli atakować. W 39' rzut karny dla Połajewa i zrobiło się 1:1. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Dariusz Walczak po asyście Mieszka Piechockiego wyprowadza nasz zespół na prowadzenie.W 60' Paweł Kurnik po  asyście Mieszka zdobywa trzecią bramkę dla naszej drużyny. W 70' Mariusz Kościański wyprowadza naszą drużynę na prowadzenie 4:1 po kolejnej asyście Mieszka Piechockiego. Goście jeszcze w 90' zdobywają drugą bramkę i mecz kończy się wygraną Leśnika 4:2.

Na ostatni mecz w kończącym się sezonie jedziemy do Szydłowa. Mecz odbędzie się w czwartek ( 20.06.2019) o godz. 11:00.